BONA DEA Medycyna Estetycznacheck

BONA DEA Medycyna Estetyczna

adres:ul. Wodociągowa 47, Kraków

telefon:602 439 555, 12 421 11 35

www:www.bonadea-krakow.net.pl

e-mail:bonadea@bonadea.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9

Godziny pracyic_i

pon. - pt. 9:00 - 20:00, sob. 9:00 - 14:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia naczyniowaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniDietetycyFizjoterapeuciGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiOrtopedziUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna to jeden z najlepszych gabinetów medycyny i ginekologii estetycznej w Krakowie w którym od 2002 roku pod czujnym okiem specjalistów pomagamy Państwu kompleksowo zadbać o zdrowie, urodę, młody wygląd i zgrabną sylwetkę.
Bona Dea oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, modelowania sylwetki, odchudzania, skleroterapii, laseroterapii, depilacji laserowej i kosmetologii. W trosce o Państwa zdrowie i samopoczucie oferujemy również masaże lecznicze i profesjonalną terapię bólu głowy. Bogata oferta usług jaką przygotowaliśmy w Bona Dea daje nam możliwość wybrania zabiegów najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów. Nasz profesjonalizm i doświadczenie doceniło tysiące pacjentów zadowolonych z naszych usług, bo celem zabiegów wykonywanych w Bona Dea jest przywracanie zdrowia i naturalnego piękna.

Bona Dea działa w Krakowie nieprzerwanie od 20 lat i ciągle się rozwija, śledzimy nowe trendy i wychodzimy naprzeciw zmianom jakie zachodzą w zabiegach medycyny estetycznej, modelowania sylwetki i ginekologii estetycznej. Ogromne doświadczenie i bardzo wysokie kwalifikacje naszego personelu, najwyższej klasy materiały zabiegowe i nowoczesne urządzenia to atuty naszego centrum w którym problemy każdego pacjenta rozwiązujemy z należytą uwagą i starannością. Nad bezpieczeństwem zabiegów wykonywanych w Bona Dea czuwa jedyny w Małopolsce Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej, lek med Małgorzata Ornatowska.

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna, Kraków ul. Wodociągowa 47 oferuje pacjentom nowoczesne zabiegi korygujące urodę, przywracające młodość, zdrowie i dobre samopoczucie. Prosimy o zapoznanie się z pełną ofertą zabiegów jakie dla Państwa przygotowaliśmy.

BONA DEA - umawianie wizyt na konsultacje i zabiegi tel. 48 602 439 555, 12 421 11 35
Serdecznie zapraszamy


Bona Dea


Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6
7
8
9